Dodano: 2022-12-04

7 lat ciszy na blogu

To efekt zmiany której dokonałem w moim życiu co zaowocowało permanentnym brakiem czasu na dodatkowe działania takie jak prywatny blog. Dawniejsze medium informacji z rozwoju mojej działalności gospodarcze stało się dryfującym statkiem na bezkresach oceanu internetu.

To aż 7 lat ciszy

Ostatni wpis został dodany w styczniu 2016 roku. Od tamtej pory praktycznie nic w sekcji „Raporty” nie było dodawane. Jest to efekt zmiany w moim życiu i zasypania się sprawami wielkiej wagi aby szybko przeprowadzić zamierzone zmiany. Jak widać zabrało to aż 7 lat mojego życia.Mamy obecnie grudzień 2022 roku

W tym czasie sporo się zmieniło w moim życiu. Nie prowadzę już działalności gospodarczej którą zamknąłem 31 grudnia 2017 roku czyli ponad półtora roku po tym jak dodałem ostatni wpis w sekcji „Raporty”. Dnia 5 lutego 2018 roku otworzyłem spółkę kapitałową pod nazwą Ads-Center.NET Sp Zoo. Spółka miała na celu przejąć nadzór nad stronami, które stworzyłem w czasie prowadzenia działalności gospodarczej i przy niewielkich kosztach utrzymywać swoje istnienie aby odbierać zyski z prowadzenia witryn internetowych pomimo zamknięcia działalności gospodarczej.W tym czasie pod koniec 2015 roku, rozpocząłem budowę sadu z drzewkami borówki amerykańskiej oraz małą prywatną pasieką z pszczołami. Miałem takie szczęście że otrzymałem od swojego ojca Zbigniewa Wolskiego w darowiźnie 9 hektarów ziemi z budynkiem mieszkalno-gospodarczym. Gdy po latach przyjechałem na ziemię którą uprawiał mój ojciec, zastanawiałem się co z tym kawałkiem planety zrobić aby nie leżał bezczynnie ale też nie był głównym zajęciem. Po długich rozważaniach wraz z moją mamą postanowiłem że cześć ziemi zostanie zagospodarowana pod drzewka borówki amerykańskiej.Od tego momentu cały sezon czyli od marca do listopada spędzam na wsi pracując w sadzie przy krzewach borówki amerykańskiej a zimę spędzam we Wrocławiu nadrabiając pracę w firmie. To właśnie oficjalny powód zaniedbania czytelników mojego bloga. Mam nadzieję że uda mi się to zmienić w nadchodzących miesiącach i trochę urozmaicę treści które tutaj dodaję.Raport styczeń 2016 -grudzień 2022

W oznaczonym czasie powstało kilka usług które prowadzi obecnie firma. Pełne raporty na temat nowych narzędzi jakimi dysponuje Ads-Center.NET zostanie opublikowany w osobnych artykułach. W pierwszej kolejności muszę sprawdzić co kiedy powstało i dopiero opiszę sytuację w osobnym artykule.

wróć

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.