Artykuły
Poniższa lista przedstawia artykuły, które samodzielnie napisałem. Większość przedstawianej treści to wyniki moich analiz sytuacyjnych odnoszących się do różnych sfer życia oraz biznesu. Zachęcam do wnikliwego czytania.

Nowe kreacje w PP

Dodano: 2015-01-25

Program Partnerski na Wiarygodna Firma PL doczekał się nowych kreacji. Działania marketingowe wraz z zmianami w otoczeniu naszej firmy wymusiły zmiany w grafikach reklamowych jednego z projektów.

Aleo nowa platforma handlowa w internecie

Dodano: 2014-01-17

Najnowsze dziecko internetu stworzone przez ING Bank Śląski. Widocznie ktoś zauważył że Allegro już nie spełnia oczekiwań Polskich firm kupujących w sieci. Narzędzie będzie na pewno bardzo dużą konkurencją dla portali aukcyjnych ale tylko w segmencie firmowym.

Wysoka pozycja w wyszukiwarkach.

Dodano: 2013-05-07

Dziś podstawowym problemem jest zdobycie dobrej pozycji w internetowych wyszukiwarkach. Kiedyś algorytm był prosty, dziś jednak mechanizm ten został o wiele bardziej skomplikowany, wszystko po to by oddzielić ziarno od plew.

Obniżono próg od którego należy posiadać kasę fiskalną.

Dodano: 2013-03-13

Zmieniły się przepisy które wyznaczały próg obrotu rocznego na wysokości 50 000 zł. Od teraz każdy przedsiębiorca który wykazuje obrót powyżej 20 000 zł rocznie na tak zwanych transakcjach bez dokumentowych.

Nowy abonament w WiarygodnaFirma PL

Dodano: 2013-03-04

Aby sprostać potrzebom klientów oraz zająć zająć się tymi których pominęli inni, wprowadziłem nowy abonament w wysokości 10zł netto miesięcznie za najniższą opcję Certyfikatu WiarygodnaFirma.pl

Elastyczność w finansach domowych oraz firmowych.

Dodano: 2011-08-29

Opcje dodatkowego wsparcia finansowego lub odroczenia płatności choćby o jeden miesiąc to często ulga dla kieszeni i możliwość wyjścia z kłopotliwej sytuacji finansowej. Sprawdź jak można bezpiecznie pożyczyć niewielkie sumy od banku bez konieczności odwiedzania za każdym razem oddziału.

Inwestycja w papiery wartościowe GPW

Dodano: 2010-11-10

W dniu wczorajszym czyli 09.11.2010r. na parkiecie Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych zadebiutowała spółka GPW, czyli nastąpiła prywatyzacja samej giełdy. To oznacza, że praktycznie każdy z nas ma teoretycznie szansę zakupić kilka sztuk akcji na rynku pierwotnym czyli przy ofercie publicznej ogłoszonej przez ministerstwo finansów. Dlatego teoretycznie, ponieważ skarb państwa sprzedał tylko 30% udziałów w GPW w celu pozyskania dodatkowych środków na zmniejszenie odrobinę deficytu budżetowego w tym roku.

Jak przetrwać podczas prowadzenia firmy.

Dodano: 2010-10-16

Zakładasz firmę lub prowadzisz ją od niedawna ? Nie powielaj błędów jakie popełnia 90% nowych przedsiębiorców. Staraj się planować defensywnie każdy ze swoich posunięć. Jest to ważne aby nie stracić za dużo kapitału na niepotrzebne ruchy.

Inwestycje w innowacyjne zmiany

Dodano: 2010-09-27

Dziś 27 września mam przyjemność obwieścić że właśnie zakończono pierwszą falę testów na mechanizmie wielokliku który był opracowywany i testowany przez kilka ostatnich miesięcy. Dzięki wdrożeniu tego rozwiązania Ads-Center.NET uzyskało miano lidera innowacyjności w sektorze GPTR internetu.

Modernizacja grafiki w serwisach grupy Ads-Center.NET

Dodano: 2010-09-06

Modernizacja grafiki to jeden z tych zabiegów który niestety musi być stale powtarzany. Wszyscy ewoluujemy i wraz z postępem niektóre elementy graficzne przestają nam sie podobać. Gdyby nie przeprowadzać co jakiś czas modernizacji grafiki, prawdopodobnie skazał bym się na upadek firmy z powodu braku odwiedzających.

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.