Orlen w portfelu

Orlen w portfelu

Gdy usłyszałem o starcie programu lojalnościowego pod nazwą „Orlen w Portfelu”, bardzo się zaciekawiłem. Ramy projektu wskazują że każda osoba prywatna która zakupi minimum 50 akcji grupy Orlen na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, dostanie unikalną kartę akcjonariusza dającą możliwość uzyskania zniżki na paliwa oraz produkty ze sklepu (z wyłączeniem papierosów i alkoholu).

Postanowiłem sprawdzić czy ten projekt jest wartościowy dla przeciętnego kowalskiego. Aby otrzymać kartę i uczestniczyć w programie lojalnościowym, muszę wykupić 50 udziałów. Na szczęście konto bankowe którego używam jest połączone z darmową usługą maklerską dzięki czemu nie muszę korzystać z płatnego konta maklerskiego w jednym z licznych domów maklerskich. Jest to istotne gdyż każda dodatkowa opłata przy zakupie akcji i zarządzania papierami, obniża realne oszczędności czy zysk z takiej operacji. Jako zwykły zjadacz chleba wolę skorzystać z darmowej usługi gdyż raczej kupię udziały w Orlen raz i już będę je trzymał. Jest to wymóg regulaminu programu Orlen w Portfelu. Gdy sprzedamy udziały, zniżki na stacji paliw oraz w sklepie nie będą naliczane.

Pierwszy zakup 50 akcji

Dodano: 2019-07-18

Gdy masz zamiar zainwestować w spółkę akcyjną dostępną na GPW, musisz w pierwszej kolejności zrobić dobre rozeznanie. Ten artykuł jest pisany z dużym opóźnieniem dlatego też mogę śmiało przyznać ze wybrałem zły moment aby zainwestować.

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.