Projekty
Dział „Projekty” to miejsce gdzie zamieszczam artykuły na temat działań i projektów, które przeprowadzam. Jest to jeden z trzech ważnych elementów mojego bloga.

Serwis do wystawiania faktur VAT

Dodano: 2016-04-02

Każda firma która jest płatnikiem podatku VAT musi posiadać program do wystawiania faktur. W Polsce obowiązkowe dane powodują że ręczne wystawianie tego dokumentu jest dość czasochłonne, jak sobie z tym poradzić ?

Dodatek do CC Baner reklamowy z informacją

Dodano: 2015-01-27

Nasz najnowszy dodatek umożliwia każdemu kto posiada stronę internetową opartą o skrypt cashcrusader na udostępnienie banerów reklamowych nowego typu każdemu użytkownikowi. Oferowany plugin może przynieść większą ilość chętnych do zapisania się.

Nowy projekt naszej firmy Grajto.com

Dodano: 2013-10-25

Najnowszy przedmiot naszej ekspansji zwiększa zaplecze oraz tematykę gier komputerowych. Dziś praktycznie każdy gracz uczestniczy w rozgrywkach online różnych gier. Większość tych gier jest pobierana za darmo z internetu a często dostępnych z poziomu zwykłej przeglądarki internetowej.

Zwiększenie oferty firmy.

Dodano: 2013-06-17

Każdej firmie przyświeca cel jak największej kapitalizacji wszelkich sektorów przedsiębiorstwa. Tak samo firma Ads-Center.NET dąży do jak największej sprzedaży usług i towarów.

Tanie domeny i przedłużenia.

Dodano: 2013-05-19

Jednym z ważniejszych projektów mojej firmy to rejestrowanie i utrzymanie domen w internecie. Obecnie cennik TaniaDomena.eu jest tańszy od liderów na Polskim rynku takich jak Home, Nazwa czy AZ.

Budowa zaplecza do pozycjonowania stron.

Dodano: 2013-04-28

Sposobów pozycjonowania jest wiele, ale praktycznie wszystkie są zależne od osób trzecich i ich funduszy. Czy poważna firma może tracić czas na coś co nie jest pewne ? A może lepiej zainwestować pieniądze i czas ? Można przecież zbudować własne zaplecze i na nim zarabiać.

Certyfikat SSL dla Wiarygodna Firma PL

Dodano: 2013-03-04

Kilka dni temu został zainstalowany pierwszy certyfikat SSL dla jednej z moich stron a mianowicie WiarygodnaFirma.pl . Serwis tak dobrze się spisuje że należało założyć dla ochrony użytkowników certyfikat SSL.

Wiarygodna Firma – Certyfikat dla rzetelnych firm.

Dodano: 2012-05-18

Obecnie w internecie każdy może otworzyć sklep lub witrynę usługową, każdy kto nawet nie ma zarejestrowanej działalności gospodarczej. Problem pojawia się w momencie gdy klient poszukuje wiarygodnej firmy lecz nie ma jak potwierdzić że dana strona należy do rzetelnej firmy. Dlatego powstała strona WiarygodnaFirma.pl

Nowy projekt ukończony i zintegrowany z FaceBook

Dodano: 2010-12-12

Najnowszy projekt który jest kontynuacją ekspansji tematycznej mojej agencji marketingowej celuje w dość interesujący target. Najnowszy projekt kierowany jest do osób które lubią oglądać filmy i seriale czyli do praktycznie całej naszej społeczności. Dodatkowym atutem portalu jest fakt że w czasie kryzysu ekonomicznego tylko sektor reklamy kinowej i telewizyjnej stale rósł.

Jeden z pierwszych moich prywatnych dzieł

Dodano: 2010-09-06

Dawno dawno temu, gdy byłem młody i dopiero szukałem odpowiednich tematów na strony internetowe, wykonałem serwis ukierunkowany na młodzież słuchającej muzyki Hip Hop. Temat okazał się dość kontrowersyjny z uwagi na wykorzystanie wrażliwego dla policji akronimu HWDP (cHWDP).

Blogowisko.info – wyszukiwarka blogów

Dodano: 2010-09-06

Jako że prowadzę agencję marketingową, posiadam elementy infrastruktury które można wykorzystać do darmowych projektów. Oczywiście wiadomo że nie każdy projekt warty jest realizacji chodź by z powodu konkurencji która ma już ugruntowaną pozycję na rynku. Jednak czasem można odnaleźć niszę którą nikt się nie zajął. W tym przypadku udało mi się dostrzec brak na rynku wyszukiwarki która jest konkretnie zorientowana na blogi.

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.