Dodano: 2016-01-03

Raport 2015 rok

Jak co roku staramy się podsumować wszystkie dobre i złe wydarzenia które miały miejsce w naszej firmie w czasie poprzedniego roku. Tak i tym razem podsumujemy ostatnie 365 dni.

Nowe produkty

Jak w każdym roku tak i w 2015 udało nam się poszerzyć listę dostępnych produktów opartych na posiadanym już zapleczu technicznym. Nowa usługa jak zwykle znajduje się w przedziale usług marketingowych a dokładnie w mailingu. Nowa usługa to tak naprawdę odchudzona wersja dużego mailingu reklamowego. Naszym celem było przybliżenie usługi drobnym graczom którzy mają ograniczony budżet reklamowy. Dlatego po dłuższej analizie przypadków z poprzednich lat doszliśmy do wniosku że rozbicie dużej usługi na mniejsze elementy może zwiększyć poziom monetyzacji usług marketingowych które świadczy moja firma. Po przez zmniejszenie zasięgu oraz obniżenie ceny nowej usługi chcemy dotrzeć do osób które do tej pory nie korzystały z usług reklamy w postaci mailingu. To też może zwiększyć ilość nowych klientów których obsłużymy w nowych nadchodzącym 2016 roku.


Modernizacja serwisów

Czas nieubłaganie stale przecieka nam przez palce i znika jako historia poprzedniego dnia. Każdego nowego dnia otrzymujemy od życia 1440 minut które w większości są marnowane na stanie w korkach lub kolejkach lub po prostu bezproduktywnie leżąc w łóżku przed telewizorem. Wraz z upływającym czasem powstają nowe trendy które wyznaczają nowe kierunki rozwoju stron internetowych. W 2015 roku udało nam się przeprowadzić kilka udanych modernizacji naszych witryn. Zmiany miały na celu unowocześnienie grafiki oraz niektórych funkcjonalności. Nowa szata graficzna miała nawiązywać do dzisiejszych czasów i rozwiązań estetycznych. Poprzednie grafiki które były dostępne na naszych stronach z czasem zaczęły odstraszać. Dlatego i w 2016 roku będziemy kontynuować zabiegi modernizacji grafiki na kolejnych naszych witrynach.


Rezygnacja z niektórych domen

W 2015 roku pożegnaliśmy się z trzema adresami internetowymi które zostały zwrócone do ogólnej puli domen wolnych i dostępnych z poziomu rejestratora domen. Po głębokiej analizie uznaliśmy że te adresy w przyszłości nie będą wykorzystywane w naszej firmie do budowy żadnej strony WWW, dlatego zapadła decyzja o usunięciu ich z listy adresów utrzymywanych. Mimo że pod niektórymi z tych domen działały skrypty to uznaliśmy że modernizacja oraz poświęcony czas nie jest warty sztucznemu podtrzymywaniu tych projektów. W zamian za domeny których się pozbyliśmy zakupiliśmy nowe adresy które posiadają znacznie większą szansę na odniesienie sukcesu w internecie.


Nadchodzący rok 2016

Wraz z nowym rokiem i postanowieniami które zostały opracowane na potrzeby rozwoju firmy w nadchodzącym roku, zostaje wdrożony plan kolejnych modernizacji. W nadchodzącym roku poświęcimy pełną uwagę na odświeżanie grafiki na naszych stronach oraz na działania które mają na celu zwiększenie widoczności w internecie naszych projektów. Związane jest to z katalogowaniem i innymi metodami zdobywania linków pozycjonujących. Do jednych z priorytetów tego roku ma należeć segment działań które mają na celu podwyższenie wartości posiadanych domen. W tym celu już od grudnia 2015 roku prowadzimy działania które mają na celu usunięcie wszystkich samopowtarzalnych (widocznych na każdej podstronie), linków i zamiany ich na podstrony dzięki którym zwiększy się wielkość witryny ale i również jej wartość względem bilansu linków przychodzących do linków wychodzących.

Główny nacisk

W nadchodzącym 2016 roku będziemy kłaść główny nacisk na zwiększenie ilości linków przychodzących do stron należących do grupy medialnej Ads-Center.NET . Działanie to ma na celu zwiększenie widoczności witryn należących do firmy. Jednak największy nacisk na działania marketingowe będzie kładziony na dwie strony które są obecnie oczkiem w głowie właściciela firmy. Mowa tutaj o stronach CentrumPrasowe.pl oraz fv24.pl . Obie witryny posiadają ogromny potencjał który należy odkryć i pokazać potencjalnym kontrahentom.


CentrumPrasowe.pl

To istny pomost dzięki któremu małe i średnie firmy mogą dystrybuować treści promocyjne oraz marketingowe w przestrzeni udostępnionej dziennikarzom. Za pomocą tego skomplikowanego narzędzia nad którym pracowano w formie badań przez dwa lata zbierając informacje oraz doświadczenie od profesjonalnych dziennikarzy. Teraz gdy strona zaczęła żyć własnym życiem należy jedynie dbać o stale poszerzająca się publiczność oraz o nowe firmy które będą chciały publikować informacje prasowe w naszej przestrzeni informacyjnej.


Fv24.pl

To nowy projekt który ma ogromne perspektywy. Sprawa jest znana od początku istnienia dokumentów jakimi jest Faktura VAT. Problemem jest dla nowych firm wystawianie tego dokumentu. Często początkujący przedsiębiorcy mają ogromne problemy z wystawianiem tych dokumentów. Nie chodzi o same wzory których jest mnóstwo dostępnych w internecie. Bardziej chodzi o brak błędów podczas wystawiania a korzystanie z zastępczych narzędzi typu Exel to tylko czasowy zamiennik który nie sprawdzi się przy większej ilości dokumentów. Dlatego stworzyliśmy serwis który ma na celu wypełnienie luki która istnieje w przestrzeni biznesowej. Serwis dzięki któremu można szybko i wygodnie wystawić fakturę VAT kontrahentowi z pewnością wpasuje się w potrzeby przedsiębiorców. Szczególnie że podstawowe usługi są całkowicie za darmo.

wróć

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.