Dodano: 2015-01-27

Nowoczesna reklama

W celu podwyższenia konwersji przechodnich internautów na stałych użytkowników wdrożyliśmy nowoczesny przekaz marketingowy dzięki któremu zwiedzający sieć będzie bardziej motywowany do zerknięcia na reklamowaną witrynę.

Nasza firma z racji iż posiada aż dziesięć serwisów internetowych opartych o skrypt cashcrusader co jakiś czas wprowadza pisane na specjalne zamówienie dodatki z naszego laboratorium Ads-X. Laboratorium zostało utworzone w celu projektowania oraz wdrażania pomysłów pracowników firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET . Badania oraz ich wyniki są dostępne tylko dla ograniczonej ilości pracowników najwyższego szczebla. Ads-X to nowatorski projekt prowadzony w Polsce. Zadania postawione przed laboratorium Ads-X, mają na celu poprawę obsługi wszystkich serwisów należących do grupy medialnej Ads-Center.NET . Skrócenie procesów przetwarzania danych oraz ich archiwizacji. Integracja różnych naszych koncepcji w jeden spójny uzupełniający się organizm. To kluczowe cele postawione przed laboratorium Ads-X.


Najnowszy dodatek z działu marketingu

Naszym najnowszym dzieciątkiem jest ulepszenie formy marketingu naszych serwisów z grupy cashcrusader. Dodaliśmy możliwość pobierania i umieszczania na własnej stronie banerów reklamowych informujących internautów o ilości zarobionych i wypłaconych pieniędzy w naszym serwisie. Wszystkie dane są na bieżąco pobierane z bazy danych i udostępniane internautom oglądających baner.


Umieszczając informację o ilości zarobionych pieniędzy w jednym z naszych serwisów, umieszczamy ważną dla mózgu internauty informację. Ktoś zarobił pieniądze w internecie, bez wychodzenia z domu. Teraz ważne pytanie. Dlaczego ja tak nie zarabiam ? Efektem tego procesu myślowego powinien być oddany klik w baner i przeniesienie na stronę reklamowaną. Jeśli osoba oglądająca baner, nadal ma wątpliwości, poniżej poprzedniej informacji został zamieszczony komunikat o sumie wszystkich wypłaconych pieniędzy. Oba komunikaty mają na celu wywarcie wpływu na umysł internauty. Ten nacisk ma spowodować że internauta szybciej zarejestruje się na stronie którą poleca baner reklamowy.


Owoc naszego wysiłku jest dostępny w sprzedaży detalicznej dla wszystkich właścicieli stron opartych o skrypt cashcrusader. Sprzedażą zajmuje się nasz dział sprzedaży na stronie firmowej Ads-Center.NET

wróć

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.