Dodano: 2013-05-22

Ads-Center.NET i Tax Care S.A.

Od 22-05-2013 Ads-Center.NET zajmuje się reklamowaniem Tax Care oraz usług dostępnych w biurze rachunkowym.

Nowy księgowy Tax Care.

Nowoczesne biuro rachunkowe z hasłem „Nowy księgowy” to bardzo dobre rozwiązanie dla tradycyjnych usług księgowości poza firmą. Jeśli tylko koszty księgowości nie przekraczają równowartości pensji i podatków za księgową, to lepiej takie usługi zlecić do profesjonalnego biura rachunkowego. Dzięki temu unikniemy nieprzyjemnych przygód z urzędnikami skarbowymi. Gdy samemu rozliczamy swoje podatki jesteśmy skazani na łaskę lub niełaskę bezdusznych urzędników. Podczas kontroli urzędnicy są w parach a w dużym biurze rachunkowym takim jak Tax Care pracuje ponad trzydzieści biegłych księgowych.


Nasza współpraca.

Ads-Center.NET od niedawna współpracuje z Tax Care S.A. na polu budowania klientów. Za pomocą jednego z serwisów B2B reklamujemy usługi dostępne w Tax Care S.A. Dzięki tej współpracy pracownicy Ads-Center.NET zdobywają doświadczenie na polu polecania usług księgowych wśród przedsiębiorców. Dzięki bogatej i wyjątkowej ofercie Tax Care S.A. polecanie usług nie jest trudne. Oferta jest tak skonstruowana że praktycznie każdy przedsiębiorca może z niej skorzystać.


Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem od Tax Care S.A.

wróć

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.