Dodano: 2013-05-21

Aktualizacja skryptu ADS-SmallCMS

Nasz niewielki skrypt do prowadzenia mini bloga oraz budowania zaplecza pod pozycjonowanie doczekał się kolejnej aktualizacji.

Cechy skryptu.

Nasz skrypt do budowy zaplecza pod pozycjonowanie doczekał się kolejnej aktualizacji. Wszystkie zmiany mają na celu poprawę funkcjonalności skryptu oraz lepszą współpracę z robotami wyszukiwarek. Nasz skrypt już w podstawowej wersji spełniał jedne z najwyższych wymagań dotyczących budowy strony. Jednak cały czas nad nim pracujemy i staramy się poprawić jego działanie.


Nowości.

Z zewnątrz trudno doszukać się nowości. Od strony użytkownika widać zaledwie drobne zmiany. Całość zmian dotyczy funkcjonalności skryptu oraz zwiększenia informacji które są podawane robotom wyszukiwarek.


Cena skryptu.

Cena naszego skryptu Ads-SmallCMS nie uległa zmiany a każdy posiadacz licencji może za darmo zaktualizować swoje oprogramowanie.

wróć

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.