Dodano: 2016-04-02

Serwis do wystawiania faktur VAT

Każda firma która jest płatnikiem podatku VAT musi posiadać program do wystawiania faktur. W Polsce obowiązkowe dane powodują że ręczne wystawianie tego dokumentu jest dość czasochłonne, jak sobie z tym poradzić ?

Polska a faktury VAT

W naszym kraju każda firma która rozlicza się z podatku VAT od towarów i usług musi przyjmować i co najważniejsze wystawiać dokumenty jakimi jest faktura VAT. Podczas każdego przyjęcia towaru pobieramy od sprzedawcy również dokument który świadczy od kogo kupiliśmy towar którym będziemy handlować. Tak samo każdy kupujący który wlicza sobie w koszty zakupy oparte na podstawie faktury VAT będzie chciał otrzymać taki dokument. Czasami brak możliwości wystawienia faktury VAT powoduje o zmianie dostawcy. Tak, czasami tak się dzieje że firma która szuka kosztów a zarazem towaru którym chce obracać, w przypadku braku faktury VAT która jest dokumentem uprawniającym do odliczenia podatku VAT, rezygnuje z zakupu u danego dostawcy. Wolą wziąć towar od firmy która wystawia takowy dokument stanowiący potwierdzenie zakupu a zarazem umożliwia odliczenie podatku.


Widząc problem odpowiadamy na zapotrzebowanie

Firma którą zarządza Krzysztof Wolski postanowiła stworzyć portal, dzięki któremu każdy przedsiębiorca będzie mógł za darmo wystawiać faktury VAT. Dostępne programy i witryny w internecie oferują takową usługę w zamian za opłatę abonamentową. Firma Ads-Center.NET postanowiła kolejny raz po CentrumPrasowe.pl wyjść naprzeciw oczekiwaniom i udostępnić usługę całkowicie za darmo. Wystarczy zarejestrować się całkowicie za darmo aby wystawiać dokumenty jakimi są faktury VAT swoim kontrahentom nawet za pomocą zwykłego telefonu komórkowego z dotykowym ekranem i obsługą internetu. Od teraz już nie trzeba kupować programu do obsługi wystawiania faktur VAT. Wystarczy skorzystać z darmowego narzędzia jakim jest portal FV24.pl


Główne zalety

Jedną z głównych zalet jest możliwość wystawiania faktur z każdego miejsca na ziemi które jest podłączone do internetu. To jedyny wymóg oprócz posiadania urządzenia elektrycznego takiego jak laptop czy też telefon komórkowy. Serwis umożliwia wystawianie dokumentów oraz wysyłanie ich wprost do firmy która ma dokonać opłaty. Od teraz handlowiec firmy w prosty sposób wystawi dokument będąc jeszcze na spotkaniu u kontrahenta. Witryna Fv24.pl umożliwia również przechowywanie wystawionych dokumentów w elektronicznej postaci. Dzięki temu nie musimy gromadzić kopii zapasowej w postaci wydrukowanych kartek papieru które zajmują czasami całe pokoje w firmie.

wróć

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.