Dodano: 2015-01-27

Dodatek do CC Baner reklamowy z informacją

Nasz najnowszy dodatek umożliwia każdemu kto posiada stronę internetową opartą o skrypt cashcrusader na udostępnienie banerów reklamowych nowego typu każdemu użytkownikowi. Oferowany plugin może przynieść większą ilość chętnych do zapisania się.

Nowy plugin

Plugin o którym mowa w tytule to sprytny baner wyświetlający dodatkowe informacje w obszarze widocznym dla internautów. Plugin imituje baner reklamowy z podstawionego tła i dodaje dwie informacje z bazy danych.


Pierwsza informacja to ilość zarobionych pieniędzy przez internautę który reklamuje serwis. To bardzo ważna informacja która przedstawia realny stan środków na koncie użytkownika strony. Odbiorcy tej informacji są informowani że ktoś już zarobił pieniądze za pomocą strony która jest reklamowana. W czasach gdy rządzi pieniądz, informacja taka jest bardzo ważna dla naszego mózgu. Często jest bodźcem do podjęcia działań czyli kliknięcia w baner reklamowy.


Druga informacja ma maksymalizować wydźwięk pierwszej. Druga informacja przedstawia ilość wszystkich wypłaconych pieniędzy w serwisie. Obie informacje są tak sugestywne że można spodziewać się tylko konwersji. Forma reklamy jest dość ciekawa, dzięki takiemu zastosowaniu można utworzyć witrynę z banerami witryn w których zarabiamy. To ciekawa forma marketingu.


Skrypt jest na sprzedaż

Opracowany przez naszych programistów skrypt jest dostępny w sprzedaży na naszej stronie firmowej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.

wróć

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.