Dodano: 2013-10-25

Nowy projekt naszej firmy Grajto.com

Najnowszy przedmiot naszej ekspansji zwiększa zaplecze oraz tematykę gier komputerowych. Dziś praktycznie każdy gracz uczestniczy w rozgrywkach online różnych gier. Większość tych gier jest pobierana za darmo z internetu a często dostępnych z poziomu zwykłej przeglądarki internetowej.

Nasza nowość.

Jest to strona poświęcona reklamom popularnych gier internetowych największych producentów rozrywki online. Strona skupia się na prezentowaniu reklam gier online z którymi współpracuje nasz sieć afiliacyjna.


Na stronie nie ma praktycznie wcale treści.

Jest to rozwiązanie na teraz. Bez treści opisującej gry nie ma możliwości zaistnienia w wyszukiwarkach takich jak Google. Jednak z powodu chęci szybkiego wdrożenia serwisu, postanowiliśmy wypuścić serwis w wersji wczesnej Alfy. Po wstępnym podlinkowaniu zobaczymy jak strona zachowuje się przy naturalnym ruchu tworzonym przez internautów. Dopiero w wersji Beta zamierzamy wprowadzić treści pod każdą z oferowanych gier.


Zalety serwisu.

Podstawową zaletą serwisu jest poszerzenie tematyki naszej agencji marketingowej. Dzięki nowej witrynie mamy już dwie strony traktujące o grach. Pierwsza strona która istnieje już od kilku lat, zawiera ponad pięć tysięcy mini gier Flash, dostępne bez instalacji z poziomu naszej strony. Obecna strona to w porównaniu do prezentowanego przykładu jedynie malutki cień ale ma za to swoje inne walory. Prezentuje mimo wszystko ciekawą zawartość. Każda z gier jest bardzo dobrze wykończona. Dodatkowo za rejestrację w każdej z gier właściciel strony otrzymuje prowizję od pozyskania nowego użytkownika. Skrypt ma jeszcze jedną zaletę. Można go sprzedawać gdyż temat zarabiania w internecie jest bardzo ciekawy i nie jeden młody inwestor spróbuje swoich sił w zarabianiu poprzez polecanie gier internetowych.


Podsumowanie.

Nowe zaplecze mojej firmy nie tylko poszerza i ugruntowania zasięg tematyczny mojej agencji marketingowej ale również może być źródłem dodatkowego dochodu. Jest to dochód nieprzewidywalny, zależy od ilości chętnych na skrypt oraz ilości osób grających w gry internetowe którzy dotrą na naszą nową witrynę.Linki do stron:
Mini gry Flash bez instalacji z przeglądarki internetowej.
Darmowe gry internetowe przez przeglądarkę www.

wróć

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.