Dodano: 2013-06-17

Zwiększenie oferty firmy.

Każdej firmie przyświeca cel jak największej kapitalizacji wszelkich sektorów przedsiębiorstwa. Tak samo firma Ads-Center.NET dąży do jak największej sprzedaży usług i towarów.

Ostatnie dni Maja.

W ostatnich dniach maja, moja firma czyli Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET rozszerzyła swój wachlarz usług. Dodatkowo udało się to przeprowadzić bez dodatkowych inwestycji w zaplecze firmowe. Rozszerzenie usług oferowanych przez firmę polega na zwiększeniu ilości produktów tworzonych na podstawie naszego obecnego zaplecza technicznego. Dzięki wdrożeniu nowych usług możemy jeszcze bardziej wykorzystywać nasze zaplecze w celu lepszej kapitalizacji całego przedsiębiorstwa.


Nowe usługi.

Wszystkie nowe usługi zostały opracowane na bazie dotychczasowego zaplecza związanego z mailingiem reklamowym oraz z gwarantowaną ilością odwiedzin wspartą dodatkowym kliknięciem w zawarte na stronie linki. Po przez wprowadzenie mailingu z ustaloną codzienną ilością odwiedzających możemy dostarczać tak zwany trafik. Czyli stały ruch skierowany na konkretną stronę. Wszystkie wejścia odbywają się poprzez portale służące do skupiania internautów.


Konkretna specyfikacja nowej usługi.

Nowe usługi będą wykonywane każdego dnia. Wszystkie są zaplanowane na działanie przez 30 dni. W tym czasie na reklamowaną stronę będziemy dostarczać określoną w zamówieniu stałą ilość odwiedzających. Każdy z internautów którzy odwiedzą reklamowaną witrynę będą musieli wykonać jedno zadanie czyli kliknięcie w dowolny link zawarty w witrynie. Dzięki temu w statystykach odwiedzin zniknie z tej usługi współczynnik odrzuceń. Jest to o tyle ważne że roboty wyszukiwarek będą widzieć że witryna jest przeglądana a nie jedynie otwierana i natychmiast zamykana. Każdy internauta dodatkowo spędzi 30s na reklamowanej witrynie.


Podsumowanie.

Nowa usługa jest przeznaczona dla nowych i dłużej istniejących witryn internetowych. Wszystkich tych stron które borykają się z małą ilością odwiedzin. Poprawa statystyk może służyć zdobywaniu lepszych ofert reklamowych. A tym samym na poprawienie swojej płynności finansowej.


Zapowiedzi.

W najbliższym czasie, planujemy dalsze zwiększenie ilości usług oferowanych na tym samym zapleczu. Będziemy dążyć do maksymalnego wykorzystania dostępnego zaplecza w celu kapitalizacji firmy na jak najwyższym poziomie. Tylko w ten sposób można osiągnąć sukces w prowadzeniu własnej firmy.

wróć

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.