Dodano: 2013-05-19

Tanie domeny i przedłużenia.

Jednym z ważniejszych projektów mojej firmy to rejestrowanie i utrzymanie domen w internecie. Obecnie cennik TaniaDomena.eu jest tańszy od liderów na Polskim rynku takich jak Home, Nazwa czy AZ.

Tanie domeny EU.

To jeden z bardziej przewidywalnych projektów jaki prowadzę. Od lat oferuję rejestracje oraz przedłużenia domen Polskich oraz zagranicznych. Projekt powstał w odpowiedzi na własne zapotrzebowanie. Posiadam dużą liczbę adresów internetowych i potrzeba taniego utrzymania adresów wpłynęła na decyzję o prowadzeniu własnego rejestratora domen. Tylko w ten sposób mogłem obniżyć koszty utrzymania wszystkich swoich adresów. Dodatkowo firma już od dłuższego czasu zarabia na sprzedaży oraz przedłużaniu domen.


Ceny detaliczne.

TaniaDomena.eu jest jednym z najtańszych centrów rejestrowania i przedłużania domen internetowych. Nie spotkasz tu zbyt wielu promocji typu 0 zł za domeny które stosują duzi gracze. Należy pamiętać że takie promocje zawsze mają haczyki w postaci długoterminowej umowy i znacznie wyższym kosztom przedłużenia. W końcu firma inwestuje w reklamę i udostępnia domeny za darmo a z czegoś trzeba żyć i opłacić podatki. Dlatego nie łudź się że gdzieś coś dostaniesz za darmo gdyż jest bardzo pewne że w następnych latach gorzko tego pożałujesz.

Tania domena EU obecnie posiada najniższe ceny przedłużenia domeny z grupy największych dostawców usług rejestrowania adresów internetowych.


Ceny hurtowe.

Jako jeden z pierwszych rejestratorów uruchomiliśmy pod adresem TaniaDomena.eu możliwość hurtowego rejestrowania domen internetowych. Wraz z tą usługą możliwe jest uzyskanie atrakcyjnych rabatów na coroczne przedłużenia swoich adresów internetowych. Taka możliwość jest szczególnie ważna w przypadku posiadania bardzo dużej ilości domen. Ceny hurtowe są już dostępne dla osób i firm które posiadają pięć domen. Już przy tak małej liczbie adresów możesz oszczędzać. Dlatego warto przenieść wszystkie swoje domeny wprost do TaniaDomena.eu


Tania rejestracja domen internetowych oraz najtańsze przedłużenia na kolejne lata.

Rynek domen.

Polski rynek domen jest jeszcze bardzo rozległy. W przestrzeni PL zarejestrowano zaledwie ponad trzy miliony domen. Tak naprawdę jako Polska jesteśmy daleko za takimi krajami jak Niemcy, Hiszpania czy Włochy. Nasz rynek posiada jeszcze bardzo duży potencjał dlatego naprawdę warto rejestrować domeny gdyż wiele nazw jest jeszcze wolnych.

wróć

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.