Dodano: 2013-04-28

Budowa zaplecza do pozycjonowania stron.

Sposobów pozycjonowania jest wiele, ale praktycznie wszystkie są zależne od osób trzecich i ich funduszy. Czy poważna firma może tracić czas na coś co nie jest pewne ? A może lepiej zainwestować pieniądze i czas ? Można przecież zbudować własne zaplecze i na nim zarabiać.

Cechy własnego zaplecza.

Własne zaplecze techniczne pod pozycjonowanie jest bardzo przydatne. Obecnie bardzo powszechne jest pozycjonowanie witryn za pomocą darmowych katalogów i precli. Jest to o tyle niepewne gdyż należą one do osób trzecich. Są darmowe dlatego nie można przewidzieć jak długo treść i linki będą widoczne w sieci. Dodatkowo nie mamy wpływu na inne podstrony pod daną domeną. Każdy przecież może tam za darmo dorzucić coś od siebie. Czasami takie pozycjonowanie bardziej szkodzi niż pomaga. Dlatego warto posiadać własne zaplecze techniczne pod pozycjonowanie.


Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET

Nasza firma udostępnia najnowszą wersję skryptu do budowy zaplecza technicznego. Zalety tego skryptu to niewielka waga, działanie bez MySql i innych baz danych. Wszystkie treści zapisywane są w plikach na serwerze. Dzięki takiej konstrukcji skryptu można go powielać dowolnie i szybko pod inne domeny. To powoduje duże ułatwienia w budowaniu dużego zaplecza. Jednocześnie skrypt ten nie wymaga serwerów z dużą mocą obliczeniową.


Strona wizualna.

Do skryptu można dodać dowolną grafikę. Cała konstrukcja jest tak zaprojektowana by większość szablonów dostępnych w internecie można było szybko dostosować do własnych potrzeb. Treści są przedstawiane w postaci wpisów blogowych. Strona główna posiada mapę witryny oraz podstawowe linki nawigacyjne.


Edycja treści.

Skrypt jest wyposażony w graficzny edytor treści. Dzięki temu otrzymujemy pełną kontrolę nad treścią. Dla osób zaznajomionych z HTML dostępny jest odpowiedni edytor by mogli wyróżnić każdy element. Każdy artykuł dodawany do strony zaplecza jest dodatkowo zaopatrzony w unikalny tytuł, własne słowa kluczowe oraz pole „description” widoczny w meta-tagach.


Panel admina.

Dostępu do wnętrza skryptu broni panel admina zaopatrzony w formularz logowania złożony z loginu i hasła. W panelu możemy edytować dowolne podstrony. Ergonomiczne wykonanie oraz intuicyjnie opisane elementy skryptu pomagają w szybkim wprowadzaniu nowych treści oraz edycji już istniejących.


SmallCMS

Nasz skrypt otrzymał nazwę SmallCMS. Jest dostępny tylko w dziale sprzedaży na naszej stronie firmowej oraz na allegro.


Mini oferta:

Zakup skryptu w celu wykorzystania go do budowy własnego zaplecza.

Zlecenie budowy zaplecza technicznego w oparciu o skrypt SmallCMS.

wróć

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.