Dodano: 2012-05-18

Wiarygodna Firma – Certyfikat dla rzetelnych firm.

Obecnie w internecie każdy może otworzyć sklep lub witrynę usługową, każdy kto nawet nie ma zarejestrowanej działalności gospodarczej. Problem pojawia się w momencie gdy klient poszukuje wiarygodnej firmy lecz nie ma jak potwierdzić że dana strona należy do rzetelnej firmy. Dlatego powstała strona WiarygodnaFirma.pl

Po co powstała WiarygodnaFirma.pl ?

Jednym z wielu projektów Internetowej Agencji Marketingowej Ads-Center.net jest witryna Wiarygodna Firma. Jest to marka która została utworzona w celu budowania pozytywnej opinii na temat witryn i sklepów firmowych.


Kto korzysta z Wiarygodna Firma.

W pierwszej kolejności korzyści czerpią właściciele w stron i sklepów internetowych. Firma która posiada wpis do ewidencji działalności gospodarczej może otrzymać Certyfikat Wiarygodna Firma. Taki certyfikat jak i link do własnej wizytówki na łamach witryny można umieścić w widocznym miejscu sklepu lub witryny.

Każdy klient widząc nasz certyfikat rzetelnej firmy łatwiej zaufa witrynie i szybciej przystąpi do dokonania zakupu. Korzyścią dla klientów jest brak stresu gdyż wiarygodność sklepu została potwierdzona przez niezależną firmę.


Posiadanie certyfikatu wyraźnie poprawia sprzedaż u wszystkich którzy go posiadają. Także certyfikat Wiarygodnej Firmy to przydatna informacja dla kontrahentów która skraca podejmowania decyzji czy wydać swoje pieniądze właśnie tutaj.


Czy otrzymam certyfikat ?

Jeśli chcesz otrzymać certyfikat Wiarygodna Firma wystarczy zarejestrować się na stronie projektu pod adresem.

Wiarygodna Firma

wróć

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.