Dodano: 2013-03-04

Nowy abonament w WiarygodnaFirma PL

Aby sprostać potrzebom klientów oraz zająć zająć się tymi których pominęli inni, wprowadziłem nowy abonament w wysokości 10zł netto miesięcznie za najniższą opcję Certyfikatu WiarygodnaFirma.pl

W ostatnich miesiącach pojawiła się możliwość sprzedania dziewięciu domen o nazwie Wiarygodna Firma o różnych końcówkach. Domeny te posiadam w swoim zbiorze od 2009 roku. Jedna z firm o której tu nie będę pisał gdyż brzydko się zachowali a mianowicie wykorzystali mój pomysł bez wynagradzania mnie, zaoferowała spółkę z której nic nie wyszło gdyż chcieli mnie w zwyczajny sposób naciągnąć. Ze sprzedaży domen nic nie wyszło gdyż kontrahent nie docenił siły tych domen oraz projektu. Innymi słowy chcieli przejąć wartościowe domeny za drobne.


Projekt rozwija się.

Od pewnego czasu obserwuje narastanie konkurencji która skrzętnie wypełnia luki których nie zagospodarowałem z powodu braku środków. Jednak widząc jak postępuje konkurencja zgodnie z jednym z haseł na mojej stronie, skręcam w przeciwnym kierunku niż oni.


Postanowiłem wyjść naprzeciw.

Aby pokazać się z dobrej strony przedsiębiorcy który dba o Polski biznes dodałem kolejny już trzeci rodzaj abonamentu do serwisu.

Trzeci i zarazem najtańszy abonament wynosi zaledwie 10 zł netto.

Cena obejmuje specjalną stronę wizytówki firmowej na stronie WiarygodnaFirma.pl oraz Certyfikat Wiarygodna Firma PL.


wróć

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.